×
Powrót do korzeni
Naturalność i prostota

Natura w każdym calu

Do budowy naszego siedliska oraz wykończenia pokoi stosowaliśmy tradycyjne materiały jak glina, trzcina, słoma, wiklina, kamień polny. Elementy drewniane to przede wszystkim powalone przez wiatr drzewa (także ich korzenie i gałęzie), stare wiekowe bele czy deski z rozbiórek starych walących się chat. Również tkaniny to materiały naturalne – tkaniny lniane, bawełniane. W toku budowy staraliśmy się nie nabywać produktów, które aby powstać muszą wcześniej zanieczyścić środowisko naturalne.

Wszystko zgodnie z zasadą - weź to co masz pod ręką od natury i żyj sobie zdrowo.

Pozytywna energia

Szukaliśmy żywotności dlatego skłoniliśmy się do wykorzystania motywów roślinnych przy wykończeniu poszycia dachu. Szukamy jej także w wodzie, którą ożywiamy na kilka sposobów, w tym technologią GRANDERA czy AQUA. Wprowadzamy także żywotność do wnętrza poprzez dodawanie do tynków naturalnej żywicy z drzew oraz ceramicznego proszku EM o korzystnym działaniu.

Harmonia z przyrodą

Nasze siedlisko zbudowaliśmy z szacunkiem dla piękna otaczającej przyrody. Uważamy, że udało się nam doskonale je w nie wkomponować. Naszym celem było dążenie do jak największego zespolenia się z naturą. Szanując środowisko naturalne i otaczającą przyrodę pozostaliśmy w harmonii z otoczeniem.

AZYL DLA DOROSŁYCH