×
Charakter miejsca
Spokój i cisza w harmonii z naturą

Oaza spokoju

By odpoczynek był udany, potrzebne jest odpowiednie miejsce. Przede wszystkim zaciszne i przytulne. Kraina Alkos jest miejscem gdzie odnajdziesz spokój, a czas umili ci śpiew ptaków i unoszący się w powietrzu zapach kwiatów. Miejscem, gdzie będziesz mógł rozkoszować się zdrowym wiejskim snem, z dala od tłumów i miejskiego zgiełku.

Kameralna atmosfera

Kraina Alkos posiada kameralny charakter, gdyż przyjmujemy wyłącznie gości z wcześniejszą rezerwacją. A więc zapewniamy przyjemną i niezmąconą zgiełkiem atmosferę. Nie obsługujemy również przejezdnych turystów.
Tylko dla osób 18+ jest zaletą nie wadą. Magia miejsca, gdzie możesz się poczuć jak ktoś wyjątkowy. Dla osób chcących uciec przed codziennym zgiełkiem i swoimi pociechami idealne miejsce.

Paweł | google

Jeżeli postanowicie kiedyś naładować baterie to miejsce jest do tego idealne. Zdjęcia nie oddają wyjątkowości atmosfery i klimatu. Spokój i harmonia to synonim tego miejsca.

Małgorzata | booking.com

Niesamowite miejsce nad samą rzeką Krutynią. Pięknie, cicho i co najważniejsze bez dzieci. Gratulujemy pomysłu - oby więcej takich miejsc w Polsce. Polecamy spływ Krutynią zorganizowany przez gospodarza. Miłe wieczory przy ognisku. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócimy. Pozdrawiamy serdecznie.

Artur | booking.com

Super miejsce do odpoczynku od codziennego pędu. Cisza i spokój. Śniadania smaczne, obsługa miła. Brak dzieci to niewątpliwie ogromny plus tego obiektu, a śpiew ptaków o poranku to coś wspaniałego.

Daniel | booking.com

Piękne bajkowe miejsce wpisane w otaczającą przyrodę z niezwykle miłymi gospodarzami, polecam.

Dawid | facebook

Blisko natury

Kraina Alkos jest obiektem agroturystycznym, który przyciąga przede wszystkim miłośników natury. Naszymi gośćmi są głównie osoby zainteresowane klimatycznym eko-wypoczynkiem w urokliwej okolicy. Przyjeżdżają tu także ludzie chcący spędzić romantyczny weekend wśród lasów i jezior. Jest to atrakcyjne ustronie sprzyjające inspiracjom, doskonałe dla artystów (rzeźbiarzy, pisarzy).
AZYL DLA DOROSŁYCH